Strona
  Strona główna
  Galeria
  Galeria 2014-2017
  Galeria 2014 - 2016
  Galeria 2017
  Galeria 2018
  O Cechu
  Historia Cechu
  Organy Cechu
  Kontakt i lokalizacja
  Czasopismo Rzemieślnik
  Statut
  BIP
  Teatr niezależny
  Maszoperia Art
  Usługi
  Usługi rachunkowe
  Doradztwo podatkowe
  Doradztwo prawne
  Wynajem pomieszczeń
  Rzemieślnicza nauka zawodu oraz szkolenia
  Nauka zawodu w rzemiośle oraz wykazy firm szkolących
  Informacje ZRP Oświata Zawodowa
  Informacje dla uczniów
  Opłaty egzaminacyjne
  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Gdyni
  Zaczyna nam brakować rzemieślników. Rozmowa z Dariuszem Gobisem Dyrektorem Pomorskiej Izby Rzemieślniczej
  Zrzeszeni
  Przystąp do nas
  Firmy zrzeszone
  Gdyńskie rzemiosło
  Karol Kowalski Mistrzem Rzemiosł Artystycznych 2013
  Leszek Jerzy Sobiech Mistrzem Rzemiosł Artystycznych 2015
  Bursztynowy Ołtarz w bazylice Św. Brygidy w Gdańsku w wykonaniu m.in. gdyńskich rzemieślników
  Tytuł Lidera Przedsiębiorczości 2014
  78. rocznica masowych wysiedleń z Gdyni - uroczystości z udziałem gdyńskich rzemieślników
  Bogdan Kostro list graturacyjny
  Święto Rzemiosła - jubileusz 90-lecia gdyńskich Cechów Rzemieślniczych
  Pomorska Nagroda Rzemiosła 2017
  Konkursy
  Bursztynowe Rzemiosło 2016 - wyniki konkursu
  Amberif Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich 22-25.03.2017
  XI Otwarty Konkurs Fryzjerstwa Artystycznego - 05.06.2016
  XII Otwarty Konkurs Fryzjerstwa Artystycznego Gdynia - 04.06.2017
  XIII OTWARTY KONKURS FRYZJERSTWA ARTYSTYCZNEGO - 3.06.2018
  Plebiscyt MISTRZOWIE URODY
  Ciekawe strony WWW
  Obowiązki posiadacza odpadów
  Zasada Jednego Okienka przy rejestracji i prowadzeniu firmy
  Pozostałe
  Komunikat Cookies
  Rzetelna firma

XIII OTWARTY KONKURS FRYZJERSTWA ARTYSTYCZNEGO - 3.06.2018

 Uwaga ! Kliknięcie na miniaturę otworzy nowe okno przeglądarki.

 

Konkurs przeprowadzono w dwóch tematach: "Fale, loki, koki w kolorze" oraz "Glamour"

Oficjalne wyniki Konkursu w temacie "Fale, loki, koki w kolorze"
I miejsce - SANDRA PŁOTKA
II miejsce - JULIA KUNC
III miejsce - ELIZA KONDRAT
IV miejsce - PAULINA GĘSZCZAK
V miejsce - ALEKSANDRA KOWALCZYK
VI miejsce - MARTYNA PYSZKA

Nagrodę publiczności otrzymała ALEKSANDRA KOWALCZYK.
Nagrodę dla najlepszego mistrza szkolącego wręczono DOROCIE JUSZKIEWICZ - nauczycielowi przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Kreowania Wizerunku w Gdańsku.

Oficjalne wyniki Konkursu w temacie "Glamour"
I miejsce - AGATA BADTKE
II miejsce - DOMINIK GAC
III miejsce - AGNIESZKA PEŁKOWSKA
IV miejsce - KLAUDIA KIRSZLING
V miejsce - MARTYNA MOTYKA
VI miejsce - WIKTORIA KLEISA

Nagrodą publiczności została wyróżniona ANNA CIESIELKA.
Nagroda dla najlepszego mistrza szkolącego trafiła do MAŁGORZATY GŁADKOWSKIEJ - SALON FRYZJERSKI "MARGARET" Gdynia, ul. Kalksztajnów.

Wszystkim Osobom nagrodzonym gratulujemy !!!

 


Firmy zrzeszone:
  AUTO-CAMP-SERVICE
  AUTO-GEO-TEST
  CITROËN KONWIŃSKI
  DAGMER Zbigniew Rybicki
  DIESEL - SERVICE
  DREW-MAR Pracownia Stolarska
  P.Inst. - Bud. SUCHOCKI
  PPHU PRECYZJA
 
 
© Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Gdyni Realizacja: CIS NEPHAX Kreacja & Informatyka