Strona
  Strona główna
  Galeria
  Galeria 2014-2017
  Galeria 2014 - 2016
  Galeria 2017
  O Cechu
  Historia Cechu
  Organy Cechu
  Kontakt i lokalizacja
  Czasopismo Rzemieślnik
  Statut
  BIP
  Teatr niezależny
  Maszoperia Art
  Przedstawienie pt. "Agùst Szlôga"
  Przedstawienie pt."Krawiec Pani Mani"
  Przedstawienie pt."Hulaj dusza... !"
  Usługi
  Usługi rachunkowe
  Doradztwo podatkowe
  Doradztwo prawne
  Wynajem pomieszczeń
  Rzemieślnicza nauka zawodu oraz szkolenia
  Nauka zawodu w rzemiośle oraz wykazy firm szkolących
  Informacje ZRP Oświata Zawodowa
  Informacje dla uczniów
  Opłaty egzaminacyjne
  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Gdyni
  Zrzeszeni
  Przystąp do nas
  Firmy zrzeszone
  Gdyńskie rzemiosło
  Karol Kowalski Mistrzem Rzemiosł Artystycznych 2013
  Leszek Jerzy Sobiech Mistrzem Rzemiosł Artystycznych 2015
  Tytuł Lidera Przedsiębiorczości 2014
  Bogdan Kostro list graturacyjny
  Wywiad z Pawłem Brzozowskim w programie Trzymajmy się tematu
  Płetwy jak nożyczki - komandosi zachwyceni wynalazkiem fryzjera z Gdyni
  Konkursy
  Bursztynowe Rzemiosło 2016 - wyniki konkursu
  XI Otwarty Konkurs Fryzjerstwa Artystycznego - 05.06.2016
  XII Otwarty Konkurs Fryzjerstwa Artystycznego Gdynia - 04.06.2017
  Ciekawe strony WWW
  Obowiązki posiadacza odpadów
  Zasada Jednego Okienka przy rejestracji i prowadzeniu firmy
  Zakład Ubezpieczeń Społecznych
  Pozostałe
  Rzetelna firma
  Statystyka odwiedzin

XII Otwarty Konkurs Fryzjerstwa Artystycznego Gdynia - 04.06.2017

Galeria autorska   

Uwaga! Kliknięcie na animację otworzy nowe okno przeglądarki.

Galeria na stronie internetowej
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Gdyni  

Uwaga! Kliknięcie na obrazek otworzy nowe okno przeglądarki.

 

Wyciąg z protokołu XII Otwartego Konkursu Fryzjerstwa Artystycznego Gdynia 2017 z dnia 4 czerwca 

„Młodzież ulicy XXI wieku”

I miejsce: KAROLINA BRZEZIŃSKA

II miejsce: BARTOSZ SZUMIŃSKI

III miejsce: DOMINI GAC

IV miejsce: AGATA LISEWSKA

V miejsce: PAULINA PALLACH

VI miejsce: ROKSANA GRADULEWSKA

Nagroda publiczności: PAULINA PALLACH

Nagroda dla najlepszego mistrza szkolącego: ALEKSANDRA PRAŁAT, Salon Fryzjerski " OLA " Aleksandra Prałat, 81-356 Gdynia, ul. Starowiejska 42/48, kom. 608-474-866

 

„Gwiazdy POP-u”

I miejsce: NATALIA BIESZKE

II miejsce: AGNIESZKA DRĄG

III miejsce: PATRYK PAWŁYSZYN

IV miejsce: WERONIKA SAŁAPATA

V miejsce: KLAUDIA KIRSZLING

VI miejsce: MARTYNA MOTYKA

Nagroda publiczności: KATARZYNA CZAJA

Nagroda dla najlepszego mistrza szkolącego: MAŁGORZATA GŁADKOWSKA, Salon Fryzjerski "MARGARET", 81-236 Gdynia, ul. Kalksztajnów 3 a, kom. 606-103-928


Firmy zrzeszone:
  AUTO-CAMP-SERVICE
  AUTO-GEO-TEST
  CITROËN KONWIŃSKI
  DAGMER Zbigniew Rybicki
  DIESEL - SERVICE
  DREW-MAR Pracownia Stolarska
  MECHANIKA POJAZDOWA Karol Krzyżanowski
  P.Inst. - Bud. SUCHOCKI
  PPHU PRECYZJA
 
 
© Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Gdyni Realizacja: CIS NEPHAX Kreacja & Informatyka